andreaskruizen Gemeente Amsterdam

Commissie Ruimtelijke Kwaliteit De Schoonheid van Amsterdam

Bureau van de Commissie Ruimtelijke Kwaliteit


SECRETARIAAT

De commissie wordt ondersteund door het Bureau van de Commissie Ruimtelijke Kwaliteit. Het bureau verricht alle voor het laten functioneren van de commissie relevante werkzaamheden. Het stelt de agenda’s op voor de vergaderingen, bereidt de vergaderingen voor en stelt de adviezen op. De commissiesecretarissen onderhouden het contact met de stadsdelen en betrokken diensten en brengen binnen hun mandaat ook zelfstandig welstandsadviezen uit.

 


MEDEWERKERS

 

 
Paul Rosenberg

Secretaris CRK

020 255 1700
p.rosenberg@amsterdam.nl
 

Muriel Hoffs

Administratief medewerker

020 255 1700
m.j.hoffs@amsterdam.nl

 
Marlies van der Meijden  

Commissiesecretaris Subcommissie 1 (Centrum)

06 83633512
m.van.der.meijden@amsterdam.nl
 
Erwin Zomers

Commissiesecretaris Subcommissie 1 (Centrum) en Subcommissie Aanwijzing Monumenten

06 8363 3506
e.zomers@amsterdam.nl
 
Pepijn Diepeveen

Commissiesecretaris Subcommissie 2 (Oost en West)

06 8363 3513
p.diepeveen@amsterdam.nl
 
Mariëtte Adriaanssen

Commissiesecretaris Subcommissie 2 en 3 (Zuid) en
Woonboten en historische schepen (alle stadsdelen behalve Centrum)

06 5791 1781
m.adriaanssen@amsterdam.nl
 
Eric Snoeck

Commissiesecretaris Subcommissie 3 (Nieuw West, Westpoort, Noord, Zuidas) en
Woonboten en historische schepen (Centrum)

06 8363 3505
e.snoeck@amsterdam.nl
 
Almira van der Lee

Commissiesecretaris Subcommissie 3 (Oost, Zuidoost)

06 2242 4511
almira.van.der.lee@amsterdam.nl
 
Elles van den Hoek

Beleidsmedewerker en commissiesecretaris Subcommissie Aanwijzing Monumenten

06 8363 3500
e.van.den.hoek@amsterdam.nl