Gemeente Amsterdam

Commissie Ruimtelijke Kwaliteit De Schoonheid van Amsterdam

Bureau van de Commissie Ruimtelijke Kwaliteit


SECRETARIAAT

De commissie wordt ondersteund door het Bureau van de Commissie Ruimtelijke Kwaliteit. Het bureau verricht alle voor het laten functioneren van de commissie relevante werkzaamheden. Het stelt de agenda’s op voor de vergaderingen, bereidt de vergaderingen voor en stelt de adviezen op. De commissiesecretarissen onderhouden het contact met de stadsdelen en betrokken diensten en brengen binnen hun mandaat ook zelfstandig welstandsadviezen uit.

 
Voor vragen over het welstandsbeleid en voor het indienen van bouwplannen dient u contact op te nemen met de welstandscoördinator in uw stadsdeel.

Bij specifieke vragen over een aanvraag omgevingsvergunning of conceptaanvraag kunt u contact opnemen met de secretaris van de subcommissie waarin uw plan wordt behandeld. Deze telefoonnummers vindt u hieronder.

Het Bureau van de Commissie Ruimtelijke Kwaliteit is bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 9.00-17.00 uur. Op vrijdagen zijn we beperkt bereikbaar tot uiterlijk 12.00 uur.

 


MEDEWERKERS

 
Marlies van der Meijden  

Commissiesecretaris Subcommissie 1 (Centrum)

06 8363 3512
m.van.der.meijden@amsterdam.nl
 
Pepijn Diepeveen

Commissiesecretaris Subcommissie 2 (Oost, West en Zuid)

06 8363 3513
p.diepeveen@amsterdam.nl
 
Eric Snoeck

Commissiesecretaris Subcommissie 3 (Noord, Nieuw West, Westpoort) en
Woonboten en historische schepen

06 8363 3505
e.snoeck@amsterdam.nl
 
Almira van der Lee

Commissiesecretaris Subcommissie 3 (Oost, Zuid (Buitenveldert en Zuidas), Zuidoost)

06 2242 4511
almira.van.der.lee@amsterdam.nl
 
Paul Rosenberg   

Algemeen secretaris CRK

06 1246 2541
p.rosenberg@amsterdam.nl
 
Elles van den Hoek

Beleidsmedewerker en commissiesecretaris Subcommissie Aanwijzing Monumenten

06 8363 3500
e.van.den.hoek@amsterdam.nl
 
Muriel Hoffs

Administratief medewerker

06 1853 3913
m.j.hoffs@amsterdam.nl