Gemeente Amsterdam

Commissie Ruimtelijke Kwaliteit De Schoonheid van Amsterdam

header cie 2

SUBCOMMISSIE 2

Subcommissie 2 adviseert over (concept-) aanvragen omgevingsvergunning in de 19e eeuwse Ring en de Gordel '20-'40.

Leden
Irma van Oort, voorzitter
Marcel Lok, architect
Jarrik Ouburg, architect
Isabel van Lent, architectuurhistoricus

Adviseurs
Woonboten: Martine van Lier 
Historische schepen: Marja Goud

Contact
Bouwplannen dienen via het Omgevingsloket te worden ingediend. Neem voor vragen contact op met de welstandcoördinator van het stadsdeel. 


Oost (NB voor IJburg 
en Zeeburgereiland zie Commissie 3)

Welstandcoördinator:  Xiomara Lepelblad x.lepelblad@amsterdam.nl 14020
Commissiesecretaris: Marlous Ruiter marlous.ruiter@amsterdam.nl 06 2850 4139
Monumentenadviseur: Frederik Franken erfgoed@amsterdam.nl 020 251 4900 

 
West

Welstandcoördinator: Patrick Swiercz p.swiercz@amsterdam.nl 14020
Commissiesecretaris: Pepijn Diepeveen p.diepeveen@amsterdam.nl 06 8363 3513
Monumentenadviseur: Hans Boonstra erfgoed@amsterdam.nl 020 251 4900

 
Zuid (NB voor Buitenveldert zie Commissie 3)

Welstandcoördinator: Serge Leegwater s.leegwater@amsterdam.nl 14020
Commissiesecretaris: Belinda van Buiten a.buiten@amsterdam.nl 06 2863 5280
Monumentenadviseur: Marije Bakker erfgoed@amsterdam.nl 020 251 4900


Woonboten (alle stadsdelen)

Commissiesecretaris: Mariken van Nimwegen mariken.van.nimwegen@amsterdam.nl

06-3656 9466

 


Kunst in de openbare ruimte / Stadscuratorium Amsterdam

Sinds 01-01-2020 verzorgt  Stadscuratorium Amsterdam de preadvisering voor de CRK voor kunst in de openbare ruimte.  Het stadscuratorium brengt advies uit over de kwaliteit van het kunstwerk en de wenselijkheid vanuit het bredere perspectief van het Amsterdamse kunstbeleid. Bij plannen die zich nog in de initiatieffase bevinden verwijst de CRK de initiatiefnemers door naar Stadscuratorium Amsterdam.

Kijk voor meer info op www.stadscuratorium.nl