Gemeente Amsterdam

Commissie Ruimtelijke Kwaliteit De Schoonheid van Amsterdam

header die 3

SUBCOMMISSIE 3

Subcommissie 3 adviseert over (concept-) aanvragen omgevingsvergunning in Amsterdam-Noord, de Westelijke Tuinsteden, Buitenveldert, Zuidoost, IJburg, de Zuid-as en Westpoort.

Leden
Do Janne Vermeulen, voorzitter
Albert Herder, architect
Arzu Ayikgezmez, architect
Annuska Pronkhorst, architectuurhistoricus

Adviseurs
Woonboten: Martine van Lier 
Historische schepen: Marja Goud

Sjef Kwakman, adviseur welstand Weesp

Contact
Bouwplannen dienen via het Omgevingsloket te worden ingediend. Neem voor vragen contact op met de welstandcoördinator van het stadsdeel. 


Oost - Zeeburgereiland en IJburg

Welstandcoördinator: Pieter Schouten p.schouten@amsterdam.nl  14020
Commissiesecretaris: Kees van Hoek k.van.hoek@amsterdam.nl  06 3417 9839
       

Nieuw west

Welstandcoördinator: Gerwin van Laar g.van.laar@amsterdam.nl 14020
Commissiesecretaris: Eric Snoeck e.snoeck@amsterdam.nl 06 8363 3505
Monumentenadviseur: Hugo Roerink erfgoed@amsterdam.nl 020 251 4900


Noord

Welstandcoördinator: Ine ter Borch i.ter.borch@amsterdam.nl 14020
Commissiesecretaris: Eric Snoeck e.snoeck@amsterdam.nl 06 8363 3505
Monumentenadviseur: Clemens Temmink erfgoed@amsterdam.nl 020 251 4900


Zuid - Buitenveldert

Welstandcoördinator: Serge Leegwater s.leegwater@amsterdam.nl
14020
Commissiesecretaris: Kees van Hoek k.van.hoek@amsterdam.nl
06 3417 9839
Monumentenadviseur: Marije Bakker erfgoed@amsterdam.nl 020 251 4900


Zuidoost en Weesp

Welstandcoördinator: Khalid Jamaludin k.jamaludin@amsterdam.nl 14020
Commissiesecretaris: Kees van Hoek k.van.hoek@amsterdam.nl 06 3417 9839
Monumentenadviseur: Frederik Franken erfgoed@amsterdam.nl 020 251 4900


Woonboten (alle stadsdelen)

Commissiesecretaris:            Mariken van Nimwegen mariken.van.nimwegen@amsterdam.nl

06-3656 9466

 


Kunst in de openbare ruimte / Stadscuratorium Amsterdam

Sinds 01-01-2020 verzorgt  Stadscuratorium Amsterdam de preadvisering voor de CRK voor kunst in de openbare ruimte.  Het stadscuratorium brengt advies uit over de kwaliteit van het kunstwerk en de wenselijkheid vanuit het bredere perspectief van het Amsterdamse kunstbeleid. Bij plannen die zich nog in de initiatieffase bevinden verwijst de CRK de initiatiefnemers door naar Stadscuratorium Amsterdam.

Kijk voor meer info op www.stadscuratorium.nl