Gemeente Amsterdam

Commissie Ruimtelijke Kwaliteit De Schoonheid van Amsterdam

header die 3

SUBCOMMISSIE 3

Subcommissie 3 adviseert over (concept-) aanvragen omgevingsvergunning in Amsterdam-Noord, de Westelijke Tuinsteden, Buitenveldert, Zuidoost, IJburg, de Zuid-as en Westpoort.

Leden
Robert Winkel, voorzitter
Marc Koehler, architect
Do Janne Vermeulen, architect
Annuska Pronkhorst, architectuurhistoricus

Adviseurs

Claudia Linders, beeldende kunst
Martine van Lier, woonboten
Marja Goud, historische schepen

Contact

Bouwplannen dienen via het Omgevingsloket te worden ingediend. Neem voor vragen contact op met de welstandcoördinator van het stadsdeel. 


Oost - Zeeburgereiland en IJburg

Welstandcoördinator: Pieter Schouten p.schouten@amsterdam.nl  14020
Commissiesecretaris: Almira van der Lee almira.van.der.lee@amsterdam.nl  06 2242 4511


Nieuw west

Welstandcoördinator: Gerwin van Laar g.van.laar@amsterdam.nl 14020
Commissiesecretaris: Eric Snoeck e.snoeck@amsterdam.nl 06 8363 3505
Monumentenadviseur: Marije Bakker erfgoed@amsterdam.nl 020 251 4900


Noord

Welstandcoördinator: Ine ter Borch i.ter.borch@amsterdam.nl 14020
Commissiesecretaris: Eric Snoeck e.snoeck@amsterdam.nl 06 8363 3505
Monumentenadviseur Clemens Temmink erfgoed@amsterdam.nl 020 251 4900


Zuid - Buitenveldert

Welstandcoördinator: Mariska Paulussen m.paulussen@amsterdam.nl
14020
Commissiesecretaris: Almira van der Lee almira.van.der.lee@amsterdam.nl 06 2242 4511
Monumentenadviseur: Marije Bakker erfgoed@amsterdam.nl 020 251 4900


Zuidoost

Welstandcoördinator: Khalid Jamaludin k.jamaludin@amsterdam.nl 14020
Commissiesecretaris: Almira van der Lee almira.van.der.lee@amsterdam.nl 06 2242 4511
Monumentenadviseur Frederik Franken erfgoed@amsterdam.nl 020 251 4900